VYBAVENÍ

To nejlepší vybavení

Nebojíme se říct, že máme to nejlepší silové vybavení, které využívají špičkoví sportovci a trenéři z celého světa.

Eleiko

Po 50let je Eleiko vedoucí značkou ve světě vzpírání. Spolu s více jak 900 překonanými světovými rekordy, při kterých byla použita osa Eleiko, nemá nikdo jiný takovou reputaci.
Bez debat je to nejslavnější osa světa. Skvělá rovnováha, pevný ale ne moc ostrý stisk a optimální rychlost rotace - tyto vlastnosti vyjadřují slova spokojených zákazníků po celém světě - Pocit Eleiko.
S osou Eleiko bylo překonáno více než 900 světových rekordů - to je rekord sám o sobě!


Watson

Watson se od počátku roku 1999 soustředí na výrobu a dodávání těžkých strojů, os a doplňků, které jsou komfortní a prakticky nezničitelné. Kvalita je nad všechno ostatní. Skutečnost, že nejlepší trenéři a sportovci po celém světě volí právě Watson, je perfektní svědectví o Watson nárocích.  Při výrobě plně naslouchají tomu, co o funkčnosti a biomechanice výrobků říkají ti nejlepší, jako Charles Poliquin, Eddie Hall, Louie Simmons, Ben Pakulski, Terry Hollands a jiní a dle toho postupují při výrobě. 


Atlantis

Atlantis se soustředí pouze na výrobky pro silový trénink. Na trhu je 35 let, to jim dává velké zkušenosti při výrobě toho nejodolnějšího a nejfunkčnějšího vybavení. Atlantis je vyrobené tak, aby odolalo náročnému zacházení v těch nejtvrdších posilovnách. Hladký optimální pohyb, robustní konstrukce a velká odolnost, která vydrží i ty nejtěžší váhy. Vybavení je snadno nastavitelné pro sportovce všech velikostí.  Všechny svoje výrobky si testují sami ve svém vlastním gymu, díky čemuž získají okamžitou zpětnou vazbu, to jim umožnuje upravovat vybavení k naprosté dokonalosti.

Prime

S Prime je cvičení efektivnější, rychlejší a díky unikátnímu výzkumu pohybu je navrženo tak, aby bylo bezpečnější pro vaše klouby. Všechny výrobky jsou ručně vyráběné v USA. V Prime si zakládají na tom, jak ze svých strojů dostat to nejlepší. Vyrábějí stroje, které drží odpor po celou dobu cviku, případně tuto dobu odporu dokáží měnit a nebo se cíleně zaměřit na jednu její část, tím jsou naprosto unikátní. Zkrátka se liší tím, že se dokáží zaměřit na specifickou část prováděného cviku. Například při zákopech se dá odpor zvýšit při konečné fázi pohybu, kdy jsou paty na zadku, což u běžných strojů není možné, protože v této fázi pohybu u běžného stroje žádný odpor není. Prime do vaše tréninku dokáže zapojit 100% vašich svalů a dokáže vaše slabiny udělat silnějšími.

KabukiStrength

THE DUFFALO BAR - DUFFALO BAR SQUAT Patentované ohyby umožňují lepší odtažení lopatky a snižují namáhání snadno podrážděné šlachy bicepsu v rameni, přičemž eliminují kontraproduktivní středový vrchol na podobných osách. Snížení tohoto přímého namáhání šlachy bicepsu a umožnění zvýšené tuhosti zad + správné centrování kloubu pomocí lopatkového zatažení je neuvěřitelně důležité pro prevenci síly a zranění. Kromě toho může Duffalo bar zlepšit vaši schopnost generovat stabilitu středu těla, díky snížené pohyblivosti ramen, což vám umožní vyhnout se nadměrnému prodloužení páteře a zachovat neutralitu v poloze zadního dřepu. Mnoho sportovců a lifterů uvádí okamžité zlepšení jejich schopnosti připravit se a udržovat neutrální pozici páteře.

THE TRAP BAR HD - BAR JACK Odvěký boj s nakládáním a vykládáním kotoučů je u konce. Jsme hrdí na to, že můžeme představit jednoduché řešení bez námahy - vestavěný zvedák osy. Náš design obsahuje 2 palce silné nohy s gripem, které zajišťují přilnavost a stabilitu, když je osa umístěna ve svislé poloze pro snadné nakládání a vykládání. Trap Bar jsme navrhli tak, aby umožňoval snadný přechod z vodorovné do svislé polohy, vyžadující minimální úsilí a využívat výhod nejranějšího objevu člověka - páku

Rogue

Metal Guys

Začínající česká firma, která se zabývá výrobou strongman vybavení. Všechny produkty jsou vymýšleny a konstruovány na území České republiky.


"The dumbbell is a primary tool of strength training and therefore a primary purchase when you want to build a gym. In my opinion, this is where you should invest the most money. And the only brand I recommend is Watson."

Charles Poliquin

Strength Sensei


"I love my Watson Safety Squat Bar. It makes squatting so much more comfortable, and means I can really stack up the weight, a must for my training! If you want a quality product, for top rate workouts, get one now!"

Eddie Hall

6 x UK's Strongest Man & 2017 World's Strongest Man


"Equipment quality, strength, durability and performance - requirements [for which] we have researched and determined that Watson Gym Equipment will exceed our expectations."

Louie Simmons

Powerlifting Legend - Owner of Westside Barbell